Mala šala
"Črnogorec se pelje v autobusu in ker je gužva velika, voznik zaprosi, da se potniki malo pomaknejo nazaj. Črnogorec srepo pogleda in se premakne. Čez nekaj sekund pozneje voznik;" Prosim, da se malo pomaknete nazaj!" Tedaj pa Črnogorec: " Čuješ ti, ali sem plačal, da se peljem ali da hodim peš!"" -admin
"Kmet pri dohtarju: “S postelje sem padel pri divjem seksu z deklo in si zlomil roko.” Dohtar: “No no, tole pa povejte mal bolj lepo, ker bo v kartoteki.” Kmet: “Ok, pri polaganju semena v brazdo sem padel z delovnega stroja!”" -admin
"Prijateljici na kavi se pogovarjata: ''Ali ti vedno poveš svojemu možu, ko doživiš orgazem?'' ''Kje pa! On ne mara, da ga pokličem, kadar je v službi!''" -admin
Powered by eQuotes